Fitness i Slim Max


Sala fitness

Kameralna sala fitness, sprawiają że poczujesz się wyjątkowo

Ćwiczenia fitness wydają ci się męczące i nudne? Zapraszamy do naszego Klubu Hawana, a miło się zaskoczysz! Oferowane zajęcia są nie tylko przyjemne i ciekawe, ale też tak różnorodne. Bez wątpienia znajdziesz coś dla siebie.

Zajęcia o wysokiej intensywności:  tabata, pumpy, trampoliny, spinning, shape. Takie zajęcia zawierają trening cardio, dzięki czemu spalisz jeszcze więcej kalorii.

Treningi o średniej intensywności: to między innymi takie treningi jak ATC, czyli zajęcia, które pomogą spalić nadmierne kilogramy, angażując do pracy całe ciało, wake FIT, poranne, energetyczne zajęcia , bogate w ćwiczenia pobudzające metabolizm i podkręcające jego pracę, czy brazylijskie pośladki, czyli trening wzmacniający i kształtujący dolne partie ciała, ze szczególnym naciskiem na uda i pośladki, czyli miejsca najbardziej problematyczne i podatne na cellulit.

Treningi o małej intensywności: joga, pilates, zdrowy kręgosłup, czyli statyczne ćwiczenia, bez skakania, skupiające się na wzmacnianiu mięśni głębokich, stabilizacji prawidłowej sylwetki, odciążeniu kręgosłupa i rozciąganiu.

W ofercie naszego klubu fitness mamy także zajęcia dla dzieci. Jeśli Twój urwis ma za dużo energii - zajęcia w formie zabawy z pewnością rozładują nadmiar energii każdego urwisa.Sala SlimMax

W strefie fitness klubu Hawana, oprócz przytulnej sali fitness do treningów grupowych znajdziesz też salę slim max.

Co to takiego? Jest to miejsce do indywidualnych ćwiczeń, jednak sprzęty, które tam znajdziesz nie są takie jak na zwyczajnej siłowni. Wyposażona w łóżka rekondycyjne, sala, to miejsce, gdzie możesz zadbać o swoje odchudzanie i dobrą kondycję, jeśli dopiero budujesz dobrą formę. Jest tam też bieżnia i orbitrek, które są idealne do ćwiczeń typu cardio, czyli tych mocno spalających tkankę tłuszczową, a dodatkowo idealnie podniosą puls i rozgrzeją mięśnie.

 


Urządzenia siłowe

Bieżnia, orbitek, rower, steper

 

Stoły rekondycyjne

są przeznaczone dla każdego, komu zbrzydły oklepane „atlasy” i maszyny do odchudzania. Stoły do ćwiczeń są zaprojektowane w taki sposób, aby trenując wybraną partię mięśni, dodatkowo odciążyć strefy problematyczne, takie jak na przykład odcinek lędźwiowy, czy szyjny kręgosłupa. Warto zaznaczyć, że na sali slim max jest instruktor, który chętnie pomoże i podpowie jak wykonywać prawidłowo ćwiczenia, tak aby były jak najbardziej efektywne, a jednocześnie bezpieczne dla trenującego, który jest w okresie rekonwalescencji lub ma słabą kondycję i dopiero wraca do formy. Na każdym z łóżek ćwiczy się przez określony czas, powtarzając dane ćwiczenie modyfikując je w miarę indywidualnych potrzeb.

Hydro Jet - masaż wodny na sucho

Jest to hit, który niejednym plecom przyniósł ukojenie. Dysze wodne zamontowane są w taki sposób, aby bicze wodne przesuwały się wzdłuż linii kręgosłupa, rozluźniając spięte mięśnie. Masaż można ustawić na wybraną partię lub na całe ciała.
Sauna, to kolejny element dostępny dla każdego gościa. Jest to sauna typu fińskiego, czyli sauna sucha. Jest to idealna metoda na pozbycie się zbędnych toksyn z organizmu, przy jednoczesnym odpoczynku fizycznym i przyjemnym relaksie. Sesja w saunie redukuje także stres, odpręża i rozluźnia ciało.

Rolletic

to sprzęt fitness, również dostępny dla gości Sali slim max. Urządzenia do masażu limfatycznego, skutecznie wspomaga odchudzanie oraz detoksykację organizmu, a dodatkowo przyjemnie masuje ciało, relaksuje i rozluźnia spięte po treningu mięśnie.

Body Space

Bieżnia i orbitrek

Kabina odchudzająca Body Space to specjalna kabina odchudzająca i redukująca cellulit, utrata centymetrów, ujędrnia skórę, wzmacnia ciało, poprawia samopoczucie. W urządzeniach Body space posiadamy bieżnię i orbitrk.

Sauna Fińska

Głęboko oczyszcza i odżywia skórę. Przywraca cerze witalność i blask. Łagodzi trądzik i inne niedoskonałości. Wygładza zmarszczki. Oczyszcza organizm z toksyn i produktów przemiany materii. Przyśpiesza metabolizm, wspomagając odchudzanie i na trwałe redukuje cellulit.

Podczas półgodzinnego seansu możesz stracić ok. 400 kcal – to tyle, ile podczas biegu na ok. 3 km. Zmniejsza bolesność i napięcie mięśni. Reguluje ciśnienie krwi, poprawia krążenie i zwiększa wydolność organizmu. Likwiduje zmęczenie i znużenie. Sprawia, że doskonale śpimy, a rano budzimy się wypoczęci i pełni energii!

 


Honorujemy karty


Zajęcia fitness

Znajdziesz tu szeroką ofertę zajęć dla każdego i spalisz zbędne kalorie.