Infuzja tlenowa 02XY

 

Zabieg dedykowany w szczególności osobom
potrzebującym odświeżenia, dotlenienia i nawilżenia skóry

 

Jest rewelacyjnym przygotowaniem skóry po zimie na wiosnę. Jest połączeniem:

 TLENOWEGO DEMAKIJAŻU I TONIZOWANIA SKÓRY

specjalnym żelem, który pod wpływem wody zamienia się w delikatne mleczko do demakijażu. Dzięki zawartości Riboxylu oraz witaminy E stymuluje oddychanie
komórkowe oraz niweluje działanie wolnych rodników . Natomiast tlenowe tonizowanie przywraca właściwe pN, odświeża ale również zwiększa natychmiastową dostępność tlenu i tym samym poprawia natlenienie komórek skóry. Wpływa to korzystnie na regenerację naskórka oraz wygładzenie zmarszczek.


MIKRODERMABRAZJI

czyli zabiegu złuszczającego, który polega na ścieraniu warstw naskórka, przez precyzyjnie kontrolowany strumień mikrokryształów

lub PEELINGU KAWITACYJNEGO czyli mechanicznego oczyszczania skóry ultradźwiękami, mikromasaż i dotlenienie skóry

lub OXYBRAZJI czyli rodzaju peelingu mechanicznego, gdzie czynnikiem złuszczającym naskórek jest strumień rozproszonych kropelek soli fizjologicznej aplikowanych pod ciśnieniem sprężonego powietrza.


MASAŻU TWARZY SZYI I DEKOLTU

który jest rewelacyjnym sposobem na dotlenienie, wzmocnienie i pobudzenie skóry do odnowy a także na relaks, odprężenie, rozluźnienie po długiej zimie.


 TLENOWEJ MASKI INFUZYJNEJ

o silnym działaniu stymulującym oddychanie komórkowe skóry. Polecana szczególnie dla skóry szarej i zmęczonej i zestresowanej, wymagającej rozjaśnienia, dotlenienia i dostarczenia energii. Dzięki zawartości Oxycellu zwiększa ilość tlenu dostarczanego do komórek skóry oraz stymuluje aktywność fibroblastów produkujących kolagen i elastynę. Masko poprawia cyrkulację krwi kapilarach, dzięki czemu skóra nabiera promiennego blasku oraz staje się jędrna i gładka.


TLENOWEGO KREMU

o lekkiej konsystencji pianki. Dzięki składnikom aktywnym, usprawnia oddychanie komórkowe i spawalnia procesy starzenia. Aktywne działanie dotleniające wyraźnie wygładza i rozjaśnia skórę, nadając jej promienny blask.


Odzyskaj świeżość i blask.

Umów się na zabieg

tel. 71 352 78 77