Zabiegi modelujące sylwetkę

Błoto Guam

Jeżeli walczysz z cellulitem i marzysz o jędrnym, gładkim i smukłym ciele.

Zabieg z błotem GUAM jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy walczą z "pomarańczową skórką" i marzą o jędrnym i gładkim ciele. To jedna z najskuteczniejszych naturalnych metod modelowania sylwetki oraz wygładzania skóry, oparta na naturalnych składnikach - morskich algach i minerałach.

Dzięki nałożeniu na  wybrane partie ciała aktywnych, silnie skoncentrowanych preparatów na bazie morskich alg - uzyskujemy efekt wyraźnego ujędrnienia i wyszczuplenia.

Ponadto drogocenne morskie błoto bardzo pozytywnie wpływa na spłycenie rozstępów oraz usunięcie toksyn z organizmu. Zabieg jest bezbolesny i  przyjemny.


Masaż ciała bambusami

Masaż bambusami polecany jest szczególnie osobom przemęczonym i ze spiętymi mięśniami. Dzięki masażowi poczujesz głębokie odprężenie i likwidacja napięć mięśni. Odzyskasz uczucie lekkości spokoju i relaksu.

Masaż bambusem jest techniką polegającą na rolowaniu po całym ciele, łącznie ze stopami i twarzą, bambusowych pałeczek, zwanych cho. Korzystamy z pałeczek o różnych grubościach i długościach, dobiera się je w zależności od masowanej powierzchni ciała. Przy każdorazowej zmianie pałeczek, wykonujemy odprężający masaż dłońmi.


Masaż bańką chińską

Bańka chińska jest dobra nie tylko na brzuch i cellulit. Stosuje się ją również w celu likwidacji bólów kręgosłupa czy dolegliwości mięśniowych.

Bańka chińska jest odmianą bańki próżniowej (zimnej), która wysysa powietrze pod ciśnieniem. Technika masażu bańką chińską została zaczerpnięta z medycyny ludowej, w której bańki wykorzystywało się w celu leczenia grypy czy przeziębień. Obecnie masaż bańką wykonuje się także w celu likwidacji bólów kręgosłupa, dolegliwości mięśniowych, cellulitu czy zmniejszenia widoczności rozstępów.


  • Błoto Guam samego brzucha, pośladków lub ud
  • Błoto Guam brzuch, pośladki i uda
  • Zabieg Corporal  Care brzuch , pośladki i uda Skeyndor
  • Masaż ciała bambusami - 60 minut
  • Masaż bańką chińską - 60 minut
  • Masaż bańską chińską samego brzucha, pośladków lub ud - 30 minut
  • Egzotyczny peeling ciała

 


Cennik usułg kosmetycznych

Artykuły