Solarium

Solarium Hawany

To miejsce, z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w dbałości o klientów. To właśnie dzięki temu, zaufało nam tak wielu klientów, wracających do nas regularnie po piękną, naturalnie wyglądającą i głęboką opaleniznę.

Opalanie w solarium daje równą i szybką opaleniznę. Opalone ciało wygląda zdrowiej i atrakcyjniej. Podczas opalania za sprawą promieni ultrafioletowych organizm wydziela endorfiny, czyli hormon szczęścia. Zatem opalanie w solarium może pomagać na jesienno-zimowy spadek nastroju. Opalanie w solarium można przyspieszyć, wykonując przed wizytą w solarium peeling. Wówczas efekt będzie szybszy i utrzyma się dłużej.


Opalenizna

to klucz do pięknego wyglądu. Opalona skóra wydaje się gładsza i zdrowsza, a ciało wygląda smuklej. Jak wiadomo piękny wygląd to klucz do dobrego samopoczucia, a my w klubie Hawana wiemy jak to osiągnąć. Dzięki naszym łóżkom opalanie na solarium to czysta przyjemność i możesz cieszyć się przepiękną opalenizną przez cały rok, nawet w środku zimy. Efekt jakie dają specjalnie zamontowane lampy opalające, imituje naturalną opaleniznę pochodzącą wprost z nad morza i karaibskich plaż.


Nasze łóżka i specjalne lampy

typu „CHOCO EXTREME” gwarantują delikatniejszą emisję promieni w zakresie UVB, przy jednocześnie podwyższonym współczynniku UVA, dzięki czemu zaliczane są one do kategorii lamp brązujących. Gwarantuje to idealne, głębokie i równomierne zabarwienie skóry, a opalenizna wygląda zdrowo i co najważniejsze utrzymuje się przez bardzo długi czas. Dla komfortu i zadowolenia naszych klientów stawiamy na produkty najwyższej jakości, aby osiągnąć jak najlepsze efekty opalania.

W naszym solarium znajdziesz aż pięć urządzeń do opalania, w tym cztery łóżka i jedno stojące typu „tuba”. Tak duży wybór pozwala dostosować odpowiednią moc lamp oraz efekt jaki możemy dzięki nim uzyskać. Tuba, przez wymuszenie pozycji pionowej oraz uniesione ramiona w trakcie opalania, gwarantuje równomierne, zbliżone do jak najbardziej naturalnej opalenizny z plaży całej powierzchni ciała.

Tuba stojąca

Lampy Flame 180W

Łóżko CADILLAC mega Sun (bronzujące)

Lampy Caribbean Bronze 160W

Łóżko ERGOLINE 500 (opalające)

Lampy Sunfinity 160W

Łóżko ERGOLINE 700 (bronzujące)

Lampy Sun Max 160W

Łóżko ERGOLINE 43 (bronzujące)

Lampy Choco Q 100W


Kosmetyki w naszym solarium

Proponujemy wysokiej jakości kosmetyki do opalania w solarium marek tj. Soleo i Supertan. Szeroka oferta kremów i balsamów, mających na celu przyspieszenie opalania i wzmocnienie uzyskanego w trakcie sesji efektu, z pewnością przypadnie do gustu wielu osobom, ponieważ produkty oprócz wysokiej jakości, kuszą zapachami. Tropikalne owoce, mango i czekolada, czy truskawkowe toffi to tylko nieliczne z naszych apetycznych propozycji, dzięki czemu skóra po opalaniu będzie gładka i odżywiona.

<div class="wp-block-button"><a class="wp-block-button__link" href="">Sprawdź cennik solarium</a></div>


 

PRZECZYTAJ UWAŻNIE  Zasady i przeciwwskazania do korzystania z solarium
Z naszych urządzeń opalających mogą korzystać jedynie osoby pełnoletnie.

 


Artykuły